Kalėdų belaukiant…

IMG_4472-OptimizedGruodžio 20 dieną darželyje vyko visų grupių susitikimas su Kalėdų seneliu. Vaikai linksmai žaidė, šoko, o šventės pabaigoje Kalėdų senelis juos nudžiugino taip lauktomis dovanėlėmis… Kalėdos – stebuklų metas…

Spektaklis ,,Vištytės pyragas‘‘

IMG_4391-OptimizedGruodžio 6 dieną „Smalsučių“  (5-6 m.) grupės ugdytiniai darželio vaikams vaidino liaudies pasaką „Vištytės pyragas“, kurios tikslas atskleisti darbo procesą nuo grūdelio iki pyrago. Po spektaklio mažieji aktoriai visus vaišino savo keptu, gardžiu pyragu.

Adventinė vakaronė – ,,Duonos keliu“

IMG_4305-OptimizedGruodžio 1 dieną „Smalsučių“ (5-6 m.) grupės vaikai ir jų tėveliai vyko į Urvikių kultūros centro Adventinę vakaronę – „Duonos keliu“.

Edukacinis renginys ,, Stiklo stebuklai‘‘

img_4236-optimizedLapkričio 30d. stiklapūčiai iš Latvijos pristatė edukacinį renginį vaikams ,,Stiklo stebuklai‘‘. Ugdytiniai pamatė kaip stiklo ruošinys virsta tąsia mase ir galiausiai – gražiu stiklo dirbiniu.

Muzikinis spektaklis ,,Drevinuko pramogos”

img_3989-optimizedLapkričio 11 dieną  Drevinuko teatras pristatė muzikinį spektaklį  ,,Drevinuko pramogos‘‘ , kurio  pagrindinis tikslas – muzikinis, estetinis ir tautinis vaikų auklėjimas. Šio spektaklio  personažai Drevinukas ir jo draugai – meškis ir katė Prozerpina, kurdami pramogas miške, linksmino vaikus savo dainelėmis, šokiais, žongliravimu,  grojimu  įvairiais muzikos instrumentais.

 

img_3991-optimized img_3998-optimized img_4002-optimized

1 2 9 10