,,Rudens mozaika‘‘

1_compressedSpalio 19 – osios rytą darželio auklėtiniai susirinko į rudenėlio šventę, kurioje smagiai bendravo, atliko įvairias užduotis, puošėsi vaisių ir daržovių kaukėmis, rudeninėmis karūnomis, skrybelaitėmis.

Daugiau nuotraukų rasite čia>>

2017 m. spalio 24 d. organizuojama gaminių atliekų surinkimo akcija!

recycle-green

Visa informacija paspaudus raudoną nuorodą.

   Būkime atsakingi – pasirūpinkime atliekomis tinkamai!

Europos judumo savaitė 2017

Optimized-IMG_8622Kiekvienais metais rugsėjo mėnesį Europoje organizuojama judumo savaitė. Šia kampanija siekiama skatinti Europos šalių vietos valdžios institucijas diegti ir populiarinti tvarias transporto priemones bei paskatinti gyventojus išbandyti susisiekimo automobiliais alternatyvas. 2017 metų tema – „Dalindamasis pasieksi daugiau“.

Pasitinkant naujuosius mokslo metus

1_compressedSaulėtą rugpjūčio 31 d. popietę kiemelyje susirinko visa darželio bendruomenė į mokslo metų pradžios šventę. Mažus ir didelius sveikino ,,Saulutės‘‘ karalystės gyventojos, o darželio direktorė visus pakvietė į vaikų juoko ir šurmulio išsiilgusias grupes. Tad nieko nelaukdami visi ,,traukinuku‘‘ pajudėjo į šventiškai papuoštas patalpas.

Daugiau nuotraukų rasite čia>>

 

 

Akcija „Taikos Glėbys”

2_compressedBirželio 1-oji lopšelio-darželio „Saulutė“ vaikams prasidėjo neįprastai. Minint Tarptautinę vaikų gynimo dieną vyko apsikabinimo akcija ,,Taikos glėbys”, kurios metu vieni su kitais apsikabino į kiemą susirinkę mūsų ugdytiniai bei darželio darbuotojos.

1 2 4 5