2018 – ųjų mokslo metų pradžios šventė

Optimized-1Džiaugiamės, kad nepabūgę lietaus paskutinę vasaros popietę į mūsų darželį sugužėjo linksmi vaikai ir jų tėveliai. O čia juos džiaugsmingai pasitiko kiškiai piškiai. Visus susirinkusius su nauja mokslo metų pradžia dainele pasveikino buvusi darželio auklėtinė Vaidilė. Kiškiai, sužinoję, kad čia labai smagu, taip pat panoro lankyti šį darželį ir drauge su kitais vaikais išskubėjo į grupę susitikti su būsimomis auklėtojomis.

Daugiau nuotraukų rasite čia>>

Dėl keičiamo brandumo mokyklai vertinimo

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija informuoja, kad nuo 2018 m. vasario 1 d. keičiamas brandumo mokyklai vertinimas. Plačiau skaitykite čia >>

Smagus rytmetis Mažeikių „Jievaro“ pagrindinėje mokykloje

IMG_0396Sausio 17 d. „Gudručiai“ ir „Smalsučiai“ lankėsi ,,Jievaro‘‘ pagrindinėje mokykloje. Jau tradicija tapo, kad šios mokyklos ugdytiniai „Saulutės“ vaikus kviečia pasižiūrėti jų spektaklio. Šį kartą vaikus džiugino lietuvių liaudies dainomis bei šokiais apipinta jiems gerai žinomos pasakos „Pirštinė“ inscenizacija bei puikiai papuošta scena.

Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė“

DAINU DAINELE fotoSausio 10 – ąją mūsų darželio priešmokyklinio ugdymo grupės auklėtinės Neringa Valantinaitė ir Vaidilė Giedraitė dalyvavo Mažeikių V. Klovos muzikos mokykloje vykusioje Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ atrankoje.

,,Trijų Karalių šventė‘‘

1Sausio 5 – ąją ,,Smalsučių‘‘ grupė pakvietė darželio vaikus į bažnyčią paminėti kalėdinio laikotarpio pabaigą. ,,Smalsučių‘‘ Angelas ir Karaliai su palyda visus pasveikino su naujaisiais metais, palinkėdami sveikatos, gerumo, draugiškumo. Švč. Jėzaus Širdies bažnyčios kunigas Robert Romanovski papasakojo apie Trijų Karalių šventės kilmę ir tradicijas. Vėliau mažieji dalyviai vyko aplankyti ir pasveikinti Mažeikių muziejaus darbuotojų.

Daugiau nuotraukų rasite čia>>

1 2