Maitinimas

Gerai subalansuota mityba yra gyvybiškai svarbi vaiko sveikatai, ir nuo to, ką jis valgo, priklauso jo nuotaika, elgesys, susitelkimo, dėmesio lygis, ir svarbiausia, jo fizinė ir psichinė raida. Mūsų mitybos programa yra sudaryta specialistų pagal naujausius higienos normų reikalavimus. Vaiko maistas yra įvairus, sudarytas iš gyvulinės bei augalinės kilmės produktų, kokybiškas, neturintis kenksmingų priemaišų.

Maitinimas darželyje


Vaikai maitinami tris kartus per dieną. Papildomai vaikai vieną kartą per dieną gauna pieno produktų pagal Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos (LR ŽŪM) koordinuojamą pieno produktų vartojimo vaikų ir švietimo įstaigose paramos programą “Pienas vaikams” ir vaisių pagal LR ŽŪM programą, remiamą iš Europos Sąjungos ir nacionalinių šalių narių biudžetų “Vaisių vartojimo skatinimas mokyklose”.

Mitybos racionas


Maisto paruošimas ir patiekalų įvairovė atitinka vaikų amžiaus ypatumus ir sveikos mitybos principus bei rekomendacijas. Organizuojant vaikų maitinimą yra sudaromi perspektyviniai valgiaraščiai trims savaitėms, pagal rekomenduojamas paros energijos ir maistinių medžiagų normas vaikams su apskaičiuota paros maisto raciono energetine verte.

2019-2020 mokslo metų perspektyvinis valgiaraštis.

Už maitinimo organizavimą, maisto kokybę ir jo gamybos priežiūrą darželyje atsako


DALINA DAUKANTIENĖ

maitinimo organizatorė

dalina.daukantiene@buk.lt

2 Eur per dieną

0,5 Eur už pusryčius, 0,9 Eur už pietus ir 0,6 Eur už vakarienę


Mokestis 1 ir 2 grupių vaikams už kiekvieną lankytą ir nelankytą, ir nepateisintą dieną.

2,5 Eur per dieną

0,62 Eur už pusryčius, 1,13 Eur už pietus ir 0,75 Eur už vakarienę


Mokestis 3, 4, 5 ir 6 grupių vaikams už kiekvieną lankytą ir nelankytą, ir nepateisintą dieną.