Vizija

Nuolat besimokanti, inovatyvi, moderni, draugiška gamtai, atvira šeimai ir saugi kiekvienam vaikui ikimokyklinė įstaiga.

Misija

Įgyvendinant valstybinę švietimo politiką, teikti kokybiškas ikimokyklinio, priešmokyklinio ir švietimo paslaugas, atitinkančias nuolat kintančias visuomenės ir įstaigos bendruomenės reikmes, saugioje, įtraukiančioje ir inovatyvioje edukacinėje aplinkoje, bendradarbiaujant su tėvais ir socialiniais partneriais.

Vertybės

Sveikata ir saugumas

Inovatyvumas

Profesinė kompetencija 

Bendravimas ir bendradarbiavimas

Pagarba kiekvienam žmogui

Lojalumas

Apie mus

Lopšelis-darželis „Saulutė“ – pirmasis darželis Mažeikių mieste, įkurtas 1964 metais, turintis didelę ugdomojo proceso organizavimo patirtį.

Darželis yra strategiškai patogioje miesto vietoje, patrauklus dėl savo vykdomos humanistinės ugdymo krypties, nuolat atnaujinamos estetiškos vaikų judėjimo poreikius atitinkančios lauko aplinkos.

Darželį lanko 100 vaikų. Pagrindinė veiklos rūšis: ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas. Ugdymas vyksta penkias dienas per savaitę, lietuvių kalba.

Įstaigos išskirtinumą stiprina tai, kad visose ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus ugdymo grupėse ugdymo proceso metu dirba mokytojas ir jo asistentas. Vaikus ugdo didelę patirtį turintys pedagogai, siekiantys aukštesnės kvalifikacinės kategorijos.

Nedidelė bendruomenė turi didelių privalumų: nesusvetimėjusią, šiltą tarpusavio bendradarbiavimo atmosferą, darbingą nuotaiką, galimybę kasdien pamatyti ir svarbiausia – pajausti. Tarpusavyje nuolat bendraujantys bendruomenės nariai didžiuojasi savo įstaiga, kuria, rūpinasi jos įvaizdžiu.

Turite klausimų? Susisiekime!
+370 443 26071