Nuotolinis ugdymas

Ikimokyklinis ir priešmokyklinis mokymasis nuotoliniu būdu

Nuotolinio mokymosi proceso organizavimo taisyklės


Gerbiami tėveliai, informuojame, kad Mažeikių lopšelis-darželis “Saulutė” ir toliau užtikrins ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo tęstinumą nuotoliniu būdu.

Lietuvoje paskelbus karantiną dėl koronaviruso ir sustabdžius ugdymo procesą darželyje, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojai, tariantis ir tarpusavyje konsultuojantis su tėveliais, ugdymo veiklą padės organizuoti namuose.

Linkėdami sveikatos visiems bendruomenės nariams, kviečiame naudotis pedagogų parengtomis užduotimis Jūsų vaikams.

Pabiručiai

1 ir 2 grupės (2–3 metų vaikai)

Čiauškučiai

3 grupė (3–4 metų vaikai)

Klausučiai

4 grupė (4–5 metų vaikai)

Smalsučiai

5 grupė (5–6 metų vaikai)

Gudručiai

6 grupė (6–7 metų vaikai)

Švietimo pagalba mokiniui

Švietimo pagalbos specialistų užduotys

Muzikinis ugdymas

Muzikos mokytojo užduotys

Svarbu nepamiršti ugdyti ir tų įgūdžių, kuriems nereikia virtualios ugdymo aplinkos. Tai fizinis aktyvumaskūrybiškumasaplinkos pažinimas ir kasdieniai įgūdžiai, tokie kaip naudojimasis stalo įrankiais, tvarkos laikymasis, asmeninė higiena.

Ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymui galima išnaudoti įvairias erdves ir daiktus, esančius ne tik ugdymo įstaigoje, bet ir namuose. Namuose galima atlikti nesudėtingas mankšteles, taip pat įvairius darbelius, skirtus vystyti smulkiąją motoriką. Galima pažinti gyvūnus ir augalus tyrinėjant paveiksliukus knygelėse ar stebint mieste gyvenančius paukščius – kad ir pro langą.


Kilus klausimams dėl nuotolinio ugdymo, prašome susisiekti su savo grupių ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojais arba direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rūta Žubikiene el. paštu ruta.zubikiene@buk.lt.