„Saulučių“ sambūris. Bendrystė tęsiasi
Gegužės 15 dieną Klaipėdos mokykloje-darželyje „Saulutė“, kaip ir kasmet, vyko šalies ikimokyklinio ugdymo įstaigų, turinčių šį vardą, sambūris-metodinė diena. Jame dalyvavo ir mūsų bendruomenės komanda. Viešnagės metu apžiūrėjome šeimininkų erdves, susipažinome su uostamiesčiu. Bendrystės jausmas, šilti pokalbiai bei naujos pažintys įkvėpė kūrybinėms idėjoms ir paskatino laukti kito renginio, kuris vyks Pakruojyje.



