Svarbi informacija karantino metu

Autorius

Rytinis vaikų priėmimas ir išvykimas į namus vyksta darželio kieme. Norint pasiimti vaikus anksčiau, apie tai praneškite grupės mokytojams telefonu prieš 10 minučių. Grupės darbuotojos pasirūpins, kad Jūsų vaikas būtų aprengtas ir pasiruošęs eiti namo.

Nuo lapkričio 3 d. logopedo, specialiojo pedagogo konsultacijos teikiamos tik vaikams ir tik iš vienos grupės tą pačią dieną. Tėvų konsultavimas organizuojamas tik nuotoliniu būdu. Primename – atvykstant į darželio teritoriją būtina teisingai dėvėti (uždengti ir burną, ir nosį) veido apsaugos priemones, laikytis atstumų, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo. Primename, jog būtina vengti didelių susibūrimų. Pajutus bent menkiausius peršalimo ligų simptomus, likti namuose ir telefonu kreiptis į savo šeimos gydytoją. Tikimės Jūsų supratingumo. Saugokime save, aplink mus esančius žmones ir būkime sveiki.

 Su pagarba, Darželio Administracija

Kilus klausimų skambinkite Mažeikių lopšelio-darželio “Saulutė” bendruoju telefonu: (8 443) 26071 arba rašykite el. paštu mazeikiai.saulute@gmail.com

SPRENDIMAS

DĖL IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ORGANIZAVIMO BŪTINŲ SĄLYGŲ PAKEITIMO